02. 05. 2024, 06. 02. 2024, 09. 05. 2024
Prijímacie skúšky pre školský rok 2024/2025
09. 05. 2024
Hodnotenie výsledkov výchovno-vzdelávacieho procesu, správania a dochádzky žiakov maturitných tried za 2. polrok školského roka 2023/2024
Zodpovední: vedenie školy a triedni učitelia
09. 05. 2024 - 10. 05. 2024
Dobročinná aktivita s OZ Maják
Trieda: kvinta
Zodpovedný: Mgr. Slavomír Dzugas
10. 05. 2024
Slávnostná rozlúčka so žiakmi maturitných tried pred nástupom na akademický týždeň
Miesto: divadelná sála, SKC, Jedlíkova 7, Košice
Zodpovedná: Mgr. Mária Kovácsová
16. 05. 2024
4. kolo Alejáckeho kvízu
Zodpovedný: Mgr. Jaroslav Kurcina
17. 05. 2024
Dobročinná zbierka Modrý gombík
Triedy: septima A, septima B, III. A
Zodpovedný: Mgr. Slavomír Dzugas
20. 05. 2024 - 22. 05. 2024
Ústna forma internej časti maturitnej skúšky
Triedy: oktáva A, oktáva B, IV. A
Zodpovedné: vedenie školy
20. 05. 2024 - 22. 05. 2024
Kurz pohybových aktivít pobytovou formou
Miesto: Tatranská Lomnica
Triedy: sexta A, sexta B, II. A
Zodpovedný: PaedDr. Miroslav Petrov
21. 05. 2024
Divadelné predstavenie Nezlomní
Miesto: CINEMAX Optima
Triedy: kvinta, septima A, septima B, I. A, III. A
Zodpovedná: Mgr. Zuzana Husárová
22. 05. 2024
Miesto: CVČ Popradská
Triedy: príma A, príma B
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
22. 05. 2024
Miesto: STM, Hlavná
Triedy: sekunda A, sekunda B
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
22. 05. 2024
Miesto: CVČ Popradská
Triedy: tercia A, tercia B
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
22. 05. 2024
Miesto: Steel park
Triedy: kvarta A, kvarta B
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
22. 05. 2024 - 24. 05. 2024
Kurz ochrany života a zdravia pobytovou formou
Miesto: Tatranská Lomnica
Triedy: septima A, septima B, III. A
Zodpovedný: PaedDr. Miroslav Petrov
23. 05. 2024
Okresné kolo Archimediády
Trieda: sekunda A
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
28. 05. 2024
Miesto: CVČ Popradská
Triedy: kvinta A, I. A
Zodpovedná: RNDr. Beáta Vavrinčíková
28. 05. 2024
Účelové cvičenie
Triedy: príma A - kvarta B
29. 05. 2024
Účelové cvičenie
Triedy: kvinta - II. A
30. 05. 2024
Deň detí
Triedy: príma A - kvarta B
Zodpovedné: RNDr. Beáta Vavrinčíková, RNDr. Viera Vodičková
Pripravujeme:
Exkurzia do Kechneca
Triedy: septima A, septima B, III. A
Zodpovedná: RNDr. Denisa Hrehorová
Kultivácia klimatickej záhrady v spolupráci so školskou firmou
Miesto: exteriér školy
Zodpovedné: Mgr. Eva Vašková, Mgr. Monika Verebová